'; Alanınızı Yenilemek İçin 20 Duvar Dekoru Fikri » Move Interior Architecture Interior Architect In Ankara

Alanınızı Yenilemek İçin 20 Duvar Dekoru Fikri

Alanınızı Yenilemek İçin 20 Duvar Dekoru Fikri

Alanınızı Yenilemek İçin 20 Duvar Dekoru Fikri

Alanınızı yenilemek için 20 duvar dekoru fikri sizlerle paylaşıyoruz. Oldukça basit uygulamalar ile sizlerde yaşam alanınızdaki boş duvarları birer sanat eserine dönüştürebilirsiniz. Duvarlarınızı sanat eserlerine 1dönüştürmeden önce öncelikle boyayla yapabileceklerinize gözden geçirebilirsiniz. Boyalar ile farklı desenler farklı renk uyumları yakalayabilir ve bu sayede benzersiz bir duvara sahip olabilirsiniz. İç mimarlık uygulamaları arasında sık sık başvurulan zıt renklerin kullanılması da duvarlarınıza farklı bir görünüm kazandırabilir. Üç boyutlu resimler ya da duvarlarınızda kabartma motifler kullanarak da bambaşka bir ambiyans kazandırabilirsiniz. Eğer eliniz tadilat işlerine yatkınsa duvarda birkaç çivi çakarak farklı motifler oluşturabilir üç boyutlu dilediğiniz bir görüntü elde edebilirsiniz. Yine dilerseniz doğadan elde edeceğiniz ahşap parçalarını duvarlara yapıştırarak çok dekoratif alanlar inşa edebilirsiniz. Çok daha fazlası için Move mimarlık ile iletişime geçerek tasarım önerileri alabilirsiniz.

Bir Galeri Duvarı Oluşturun

Son zamanlarda iç mimarlık uygulamaları arasında çoklu duvar tabloları rağbet görmektedir. Oturma odanızın bir köşesinde, yatak odanızın bir köşesinde veya çocuk odanızın bir köşesinde birbirinden şık ve birbirinden farklı bir tarzda oluşturulmuş galeri duvarı elde edebilirsiniz. Tasarlayacaksınız galeri duvarını öncelikle nerede kullanacağınıza karar verin. Sonrasında bir kitaplıkla bir masa ile veya herhangi bir mobilya ile kombin oluşturmayı düşünür. Oluşturacağınız galeri duvarı odanın ambulansına uyacak renklerde ve figürlerde olması gerekmektedir. Bu konuda da titiz davranırsanız ortaya çok daha muhteşem sonuçlar çıkabilir. Tüm bu uygulamaları duvara çivi çakarak yapabileceğiniz gibi çift taraflı bantla da rahatlıkla yapabilirsiniz. Hem bu sayede duvara zarar vermeden kolaylıkla galeri duvarı oluşturabilirsiniz.

Bir Aksan Duvarı Ekleyin

Aksan duvarı kendi başına bambaşka bir kompozisyonu parçasıdır. Yaşam alanlarınızda oluşturacağınız aksan duvarı ile mükemmel bir ambiyans yakalamanız söz konusudur. Tamamen ortamdan alakasız geometrik şekillerle ya da farklı dekoratif projeler ile oluşturabileceğiniz bu duvar yaşam alanınıza bambaşka bir hava katacaktır. İç mimarlık uygulamaları arasında en trend uygulamalar olarak gösterilen aksan duvarları her oda için uygulanabilir. Sizler de dilerseniz aksan duvarı tasarımları için Move mimarlık ile iletişime geçebilirsiniz.

 

Back to Top
Close Zoom