'; Ankara Ofis İç Mimarlık » Move Interior Architecture Interior Architect In Ankara

Ankara Ofis İç Mimarlık

Ankara Ofis İç Mimarlık

Ankara Ofis İç Mimarlık

Beyaz yaka olarak çalışan birçok insan zamanının büyük bir kısmını iş yerlerinde geçirmektedir. Özellikle ofis çalışanları haftanın 45 saatinden fazla süreyi ofislerde geçirmektedir. Meslek hastalıklarından korunabilmesi, iş performansının artırılması ve daha birçok faydanın sağlanabilmesi için ofis ortamlarının ergonomik ve konforlu olması gerekmektedir. Ergonomik olarak yapılan çalışmalar neticesinde daha ferah ortamlar elde edilebilmekte ayrıca çalışanların daha rahat olması dolayısıyla iş güçlerinde kayıp yaşamadan performanslarının artırılabilmesi mümkündür. Merkez Ankara projesinde uygulanmakta olan mimari tasarımlar ofis iç mimarisinin bir örneğidir. Ofis iç mimari tasarımının içeriğinde oturma alanlarından çalışma yaptıkları çalışma masalarına bilgisayarlara ve hatta dinlenme alanlarına kadar her ayrıntı düşünülerek tasarlanmaktadır. Hem çalışma esnasında ki performansı düşmemesi hem de dinlenme esnasında çalışanların yeteri kadar dinlenebilmesi ve iş stresine atabilmeleri için gerekli olan tüm dizaynlar profesyonel iç mimarlık firmaları tarafından sağlanmaktadır.

Ofis İç Mimarisi Nasıl Olmalı?

Ofisler yalnızca çalışanların bulunduğu alanlar değildir. Aynı zamanda hem mavi yakaların hem de müşterilerin sık sık uğrak yerleri arasında yer almaktadır. Modern güvenilir ve kurumsal bir kimliğin yansıtıldığı ofislerin hem iş potansiyelleri hem de güven endeksleri yüksek olabilir. Bu nedenle ofis alanlarındaki mimari tasarlanırken öncelikle ofise iş koluna uygun tasarımın seçilmesi sağlanır. Yapılan işe göre ergonomik ürünler tasarlanmalı aynı zamanda yalnızca çalışma alanları değil dinlenme alanları, ortak kullanım alanları, yemekhane gibi alanlarda ofisleri kapasitesine uygun olarak tasarlanmalıdır. Detaylı olarak üzerinde çalışılıp yapılan tasarımlar çalışanlarında motivasyonunu yükselterek çok daha profesyonel çalışmaların yapılabilmesini sağlamaktadır. Merkez Ankara projesinde yapımı sürmekte olan en model tasarımlarımız ile ofis alanlarında benzersiz tasarımlar yapılarak uygulamaya alınmaktadır.

Modern ve Sıra dışı Ofis Tasarımları

Ofis ortamlarının modern tasarlanabilmesi hem çalışanlar açısından hem de ziyaretçiler açısından büyük önem taşımaktadır. Özellikle müşteri bağlantılarının ofis ortamlarından yapıldığı düşünüldüğünde müşterilerin üzerinde güven oluşturabilmek amacıyla modern, ergonomik, şık ve şaşaalı bir ofis tasarımı oldukça etkilidir. Ferah bir ofis ortamında yapılan çalışmalar da yüksek performans sergilenmektedir. Aynı zamanda büyük ekonomik tasarruflar sağlanabilir. Firmamız Merkez Ankara gibi birçok yapıda hizmet verilmektedir.

Back to Top
Close Zoom