'; Ankara Plaza İç Mimarlık » Move Interior Architecture Interior Architect In Ankara

Ankara Plaza İç Mimarlık

Ankara Plaza İç Mimarlık

Ankara Plaza İç Mimarlık

Devasa üst yapı projeleri olarak karşımıza çıkan Plazalar özellikle büyük şehirlerde her geçen gün fazlalaşmaktadır. Ankara-İstanbul’dan sonra en çok Plazanın bulunduğu şehirdir. Gökdelen ve Plazalar hem konut hem de işyeri olarak kullanılmaktadır. Ankara’da One Tower YDA Söğütözü gibi birçok Plaza bulunmaktadır. Plazaların hem yapımı hem de iç dekorasyonları oldukça meşakkatli bir iştir. Dev yapıların dış görünüşüne uygun olarak iç tasarımlarının da yapılması gerekmektedir. Plazalar modern ve gelişmiş binalar olarak karşımıza çıkmaktadır. Bu nedenle Plaza iç tasarımlarında hem teferruatlı bir mimari çalışmanın hem de kaliteli bir uygulamanın yapılması gerekmektedir. Binaların yapısına göre ve kullanış amaçlarına göre çeşitli iç mimarlık uygulamaları yapılabilmektedir.

Plazalarda İç Mimarlık Tasarımları Nasıl Olmalıdır

Plazalar çok sayıda dairenin bir arada bulunduğu alanlardır. Bu nedenle özellikle ortak kullanım alanlarının ferah ve aydınlık olması gerekmektedir. Genellikle iş yeri olarak kullanılmakta olan plazalar prestijli ve modern görünümleri ile ziyaretçilerini büyüleyen bir yapıda olmalıdır. Hem dış mimarisiyle hem de iç dekorasyonu ile teferruatlı bir çalışma gerektirmektedir. Plazalar büyüklüğü nedeniyle iç tasarımlarının da büyük firmalar tarafından yapılması gerekmektedir. Firmamız başta YDA Söğütözü olmak üzere Ankara genelinde birçok Plaza’da mimari tasarımla gerçekleştirerek eksiksiz olarak tasarlanan mimari projelerin uygulanmasını da sağlamıştır. Firmamız Ankara’da iç mimarlık firmaları arasında önde gelmekte uygulamaları ile en modern ortamları oluşturmaktadır.

Plaza İç Mimarlık Projelerine Move İmzası

Firmamız Ankara genelindeki Plazalarda detaylı tasarım çalışmaları uygulamıştır. YDA Söğütözü gibi birçok Plazanın tasarımında Move iç mimarlık firmamızın imzası bulunmaktadır. Bu yapılan haricinde daha birçok yapıda faaliyetlerimiz sürmektedir. Uzman kadromuz sayesinde farklı firmalarda yapılan uygulamalarda her bir binaya özgün çalışmalar yapılarak bir kimlik oluşturulmaktadır. Her binanın kimliği binaya göre oluşturularak benzersiz bir tasarım çalışması yürütülmektedir. Modern alanların ilgi çekici ve ihtişamlı bir işyerine dönüşe bilmesini sağlayan firmamız en gelişmiş yöntemlerini Ankara’nın ve çevre illeri ihtiyaç duyulan her türlü yapısına ulaştırmaktadır.

Back to Top
Close Zoom