'; Erkek Yatak Odası Dekorasyon Fikirleri » Move Interior Architecture Interior Architect In Ankara

Erkek Yatak Odası Dekorasyon Fikirleri

Erkek Yatak Odası Dekorasyon Fikirleri

Erkek Yatak Odası Dekorasyon Fikirleri: Maskülen Ve Modern!

Erkek yatak odası dekorasyon fikirleri: maskülen ve modern! Erkek yatak odası dizaynı için tasarım araştırması yaptığınızda birçok tasarım alışagelmiş olarak göze çarpmaktadır. Özel tasarımlara ulaşmak için özel tasarımcılardan ve mimarlık önerilerden yardım almanız faydalı. Maskülen ve modern tarza ayak uyduran yatak odası araştırması yapan erkekler için birçok farklı çözüm bulunmaktadır. Özellikle bekar erkekler için nötr renklerin tercih edilmesi ortaya çarpıcı bir atmosferi grinin tonları ile bezenmiş spot aydınlatmalar ile aydınlatılmış bir odada koyunun ahengi ve gümüşün ışıltısı modern ve şık bir odanın detayları olarak yer alabilir. Aynı zamanda isterseniz zıt renkleri de kullanarak huzurlu bir ortam yaratabilirsiniz. Minimalist detayların farklı kompozisyonlar oluşturacağı modem mobilyalardan faydalanabilirsiniz. Bu kapsamda aydınlatma için kullanacağınız aksesuarları zemin döşemesi için seçeceğiniz halıyı veya döşeme malzemesini uyumlu seçmelisiniz. Yine ahşabın şıklığını odalarınıza taşıyarak her nesle hitap edecek bir oda elde edebilirsiniz.

Doğa manzaralı lüks

Hem erkekler için hem de kadınlar için doğa demek ferahlık demektir. Duvarlarında üç boyutlu kabartma resimlerin olduğu doğa manzaralı bir oda tıpkı bir ormanda almışçasına huzur verebilir. İç mekanı deri ve ahşap karışımı mobilyalarla doldurulması ise manzara resimlerinizi tamamlayacak en önemli unsurlardır. Dilerseniz yeşilliklerle dolu bir orman manzarası yahut deniz manzaralı oda tasarımı gerçekleştirebilirsiniz. Bu manzaraları oluşturmak için mimarlık tekniklerinden faydalanabilirsiniz.

Maceraperest ve fonksiyonel

Erkekler ve kadınlar birbirlerinden zevk bakımından ayrıdır. Ancak erkeklerde kendi aralarında birbirlerinden farklı zevkler dediler. Bu nedenle herkes için hayal edilen ortam başkadır. Sizlerde hayal ettiğiniz ortamları gerçeğe taşımak için profesyonel iç mimarlık hizmetleri sunan Move mimarlıktan yardım alabilirsiniz. Ankara’nın prestijli birçok üst yapı projesinde faaliyet göstermekte olan firmamız maceraperest ve fonksiyonel yatak odaları içinde birçok dekorasyon fikri önermektedir. Zıt renklerin ve geometrik şekillerin yatak odasında ahengini sağlayan mükemmel tasarımları sizlerde keşfedebilirsiniz. Ortamda erkeksi bir atmosfer oluşturacak olan deri ve metal detayları bulunan mobilyaların uygun renkler ve kullanılması farklı bir atmosfer oluşturacaktır. Aynı zamanda yine isterseniz bisiklet motosiklet gibi farklı tablolarla da macera ruhunuzu tetikleyecek ayrıntılara yer verebilirsiniz.

 

Back to Top
Close Zoom