'; Ev Dış Kapı Modelleri 2021 » Move Interior Architecture Interior Architect In Ankara

Ev Dış Kapı Modelleri 2021

Ev Dış Kapı Modelleri 2021

Ev Dış Kapı Modelleri 2021

Ev dış kapı modelleri 2021 yılında yine yeni trendlerle karşımıza çıkmaktadır. Estetik bakımdan bir dairenin ya da bir evin hakkında ilk önce dış kapı bilgi vermektedir. Başta sizler olmak üzere kapı ile karşılaşan herkesi etkileyecek birbirinden farklı iç mimari dekorasyon çalışmaları bulunmaktadır. Özel tasarım dış kapı ve kapı çevresi ile evlerinizin ön tanıtımına etkili bir şekilde yapabilme şansınız bulunmaktadır.

Gelişen teknolojiyle beraber farklı malzemelerden güvenlikli ve estetik birçok kapı modeli üretilmektedir. Mimari açıdan estetik öneriler sayesinde her geçen gün çok daha ilgi çekici estetik modeller çıkarılmakta ve bazı modeller yıllara damgasını vurmaktadır.

Son Trend Giriş Kapıları

Günümüzde birçok alanda geçmişi anımsatacak nostaljik dekorasyon fikirleri kullanılmaktadır. Bu sayede yaşam alanları çok daha estetik özelliğin görünmektedir. Popülerliğini hiç kaybetmeyen ahşap kapı modelleri 2021 yılı içinde vazgeçilmezler arasında yerini almaktadır. Uzun yıllar boyunca sorunsuz bir şekilde kullanabileceğiniz akşam görünümlü farklı kalınlıklarda ve farklı özelliklerde çelik kapılar estetikli ile yine büyülemeyi başarıyor.

Dış kapıdan beklenilen güvenlik ve işlevsellik fonksiyonlarını tam manası ile yerine getiren farklı tarzlarda da birçok kapı modelini ahşap görünümlü kapılar geride bırakıyor. Başta izolasyon özelliği olmak üzere güvenlik ve estetik yönleri ile de karşımıza çıkan ahşap görünümlü kapılarda genellikle ceviz ağacının iç mimari estetiğinden yararlanılmaktadır.

Dışkapı Renk Modelleri

Ahşabın şıklı evlerde ofislerde ve hatta günümüzde araç içlerinde dahil tercih edilmektedir. İç mimari dekorasyon fikirleri arasında çokça tercih edilen ahşap dış kapı modelleri içinde vazgeçilmezdir. Genellikle siyah üzerine ceviz ağacı motifleri ile süslenmiş dış kapılar hem görünümü ile hem de oluşturmuş olduğu ambiyansı ile en çok tercih edilen kapılar arasına girmektedir.

Aynı zamanda ahşabın farklı renk farklı motiflerine de sık sık başvurulmaktadır. Evinizin bulunduğu alana göre girişinin aydınlık veya karanlık olmasına göre koyu ve açık renklerden en uygununu tercih edebilirsiniz. Modern görünümlü içinizi ferahlatacak aynı zamanda izolasyon ve güvenlik kaygılarınızı da giderecek birbirinden farklı dış kapı örneklerini Move mimarlık ile bulabilirsiniz.

 

Back to Top
Close Zoom