'; Evinizdeki Her Oda İçin Satın Alabileceğiniz En İyi Bitkiler » Move Interior Architecture Interior Architect In Ankara

Evinizdeki Her Oda İçin Satın Alabileceğiniz En İyi Bitkiler

Evinizdeki Her Oda İçin Satın Alabileceğiniz En İyi Bitkiler

Evinizdeki Her Oda İçin Satın Alabileceğiniz En İyi Bitkiler

Evinizdeki her oda için satın alabileceğiniz en iyi bitkiler sizlere daha sağlıklı bir ortamın kapısını arayacaktır. Görünümüyle gözlerinizi ferahlatacak sağladığı oksijen ile havanızı temizleyecek radyasyonu emen özellikleri ile ortamın daha sağlıklı bir hale dönüşmesini sağlayacak çeşitli bitkiler bulunmaktadır. Birçok bitki kolay bakımı ve her ortamda uyuyabilmesiyle sizin de evlerinizde rahatlıkla yaşamını sürdürebilecektir. Özel iç mimarlık tasarımları ile odalara renk katacaksınız. Ödüllü iç mimarlık ofisi olan Move mimarlık birbirinden farklı çiçekleri yaşam alanlarınıza taşımakta ve böylece çok daha sağlıklı ortamlar oluşturmayı başarmaktadır. Bu kapsamda evlerinizin olmazsa olmazı kaktüsler kolay bakımı ve radyasyonu emen özellikleri sayesinde tercih edilmektedir. Özellikle bilgisayardan ve benzeri cihazlardan yayılan radyasyonun size zarar vermesini önlemektedir. Aloe vera ise ciltteki yanıklar ve daha birçok 41 faydası ile hayatınızda önemli bir yere sahip olabilir. Lavanta hem kokusu hem de faydaları ile tüketebileceğiniz ancak yeşil bitkisi ile de evinizi benzersiz bir kokuya ulaştırabileceğiniz bir bitkidir.

Bitkilerin Evde Kolundaki Önemi

Bitkiler türlerine göre farklı özellikler taşımaktadır. Taşıyıcı özellikler sebebiyle de evlerde tercih edilmektedir. Ödüllü iç mimarlık ofisi olan Move mimarlık yaşam alanlarınızda yeşil bitkilerin eksik etmemeniz gerektiğini dile getirmektedir. Tüm dekorasyonların bir parçası olabilen birçok bitki bulunmaktadır. Türlerine göre farklı faydaları sunan bu bitkiler yaşam alanlarınızı çok daha sağlıklı olabilmesini sağlamaktadır. Örneğin Benjamin bitkisi yaşam alanınızda ki kalitesiz havayı temizleyerek oksijen seviyesini yükseltmektedir. Kaktüs türü çiçekler elektronik cihazlarınızdan yayılan radyasyonu engellemektedir. Dahası birçok kullanılan bitki görsel olaraktan muhteşem bir görünüm elde etmenizi sağlamaktadır.

Ankara’da iç Mimarlık Ofisleri

Ankara genelinde ciddi üst yapı çalışmaları bulunmaktadır. Sıfır yapıların sürekli olarak yapılıyor olması hem de eski yapıları tadilat ile yenilenmesi dolayısıyla iç mimarlık gereksinimleri bulunmaktadır. Muhteşem dekorasyon fikirlerini uygulayabilmek için profesyonel iç mimarlık ofislerinden faydalanmanız gerekmektedir. Ödülü iç mimarlık ofisi olarak karşımıza çıkan Move mimarlık Ankara’da en başarılı iç mimarlık ofislerinden biridir. Doğa dostu uygulamaları sayesinde yaşam alanlarınızda kimyasallardan uzak çok daha sağlıklı bir yaşam sürebilirsiniz. Firmamıza telefonlarımız ve internet sitemiz üzerinden erişim sağlayarak danışmanlık hizmetlerimizden de faydalanabilirsiniz.

 

Back to Top
Close Zoom