'; Evinize Boyut Katacak Asma Tavan Modelleri » Move Interior Architecture Interior Architect In Ankara

Evinize Boyut Katacak Asma Tavan Modelleri

Evinize Boyut Katacak Asma Tavan Modelleri

Asma Tavan Modelleri

Son yıllarda popüler hale gelen ve evinize boyut katacak asma tavan modelleri, şık görünüme sahip olması nedeniyle hem evinize kusursuz bir şıklık katacak hem de evinizin daha geniş ve ferah görünmesini sağlayacaktır. Farklı renklerde ve farklı tasarımlarda yer alan pek çok asma tavan modeli, estetik görüntüsü ile misafirlerinizi size hayran bırakacaktır. Evlerde kullanılan asma tavanlar dekoratif görünümünün yanı sıra suya ve neme dayanıklı olması nedeniyle de önemlidir. Bunun yanı sıra evinize asma tavan yaptırmadan önce dikkat edilmesi gereken önemli bir husus ise tavan yüksekliğidir. Evinizi daha da şık bir görünüme kavuşturacak olan asma tavanlar tavan yüksekliğini azalmakta ve bu nedenle minimum 15 cm kadar aşağı inişi kaldıracak potansiyele sahip bir tavan yüksekliğine sahip olmanız gerekmektedir.

Evinizde Asma Tavan Uygulamasını Tercih Etmeniz İçin Tavsiyeler

Evinizde asma tavan uygulamasını tercih etmeniz için tavsiyeler, işinde uzman iç mimarlar tarafından paylaşılmaktadır. Bu noktada öncelikle tavan yüksekliğinin büyük bir öneme sahip olduğu görülmektedir. En az 15 cm aşağı iniş kaldıracak bir tavan yüksekliğine sahip olmanız gerekirken alçak tavanlarda asma tavan dekorasyonu istenildiğinde ise alçıpan panellerin farklı kesilerek tavanı alçaltmadan dekorasyonun tamamlanması da sağlanmaktadır.

Evinize Gelen Misafirler Asma Tavan Uygulamanıza Hayran Kalacak

İç mimarlık ofisine giderek işinde başarılı iç mimarlar ile görüşmeleriniz sonucunda evinizde dekore edilen ve evinize gelen misafirler asma tavan uygulamanıza hayran kalacak. En şık asma tavanlar ile gerek evinize mükemmel bir görsellik katmak olsun, gerekse de evinizi daha geniş göstermesi ile hem siz kendinizi daha rahat ve huzurlu hissedecek, hem de misafirleriniz adeta zevkinize hayran kalacaktır. Son yıllarda inanılmaz bir rağbet gören yepyeni asma tavan modelleri, şıklık yarışında olan ve zevkini konuşturmak isteyen pek çok kadının evinde yer almasını istedikleri oldukça hoş bir dekor olarak karşımıza çıkmaktadır. Evinizin tavan yüksekliğini göz önüne alarak tecrübeli ve yepyeni fikirlere sahip iç mimarlar ile görüşmeleriniz sonucunda hayalinizdeki asma tavana sahip olabilirsiniz.

Back to Top
Close Zoom