'; Koridor Duvar Dekorasyonu Nasıl Olmalı » Move Interior Architecture Interior Architect In Ankara

Koridor Duvar Dekorasyonu Nasıl Olmalı

Koridor Duvar Dekorasyonu Nasıl Olmalı

Koridor Duvar Dekorasyonu Nasıl Olmalı

Günün en büyük bölümünü geçirdiğimiz evlerimiz taşıdığı enerji kadar bizleri de motive etmekte mutluluk ve ruh sağlığımız konusunda büyük bir etkiye sahip olmaktadır. Genel itibarıyla odaların dekorasyon ve süslemeleri ile ilgilenirken koridor duvar dekorasyonu nasıl olmalı koridor tasarımları odalara göre nasıl olmalı genel liste gözden kaçırılmaktadır. Tıpkı evin bütünsel tasarımı gibi koridorlarında ayriyeten tasarlanarak farklı görünüm kazandırma ve ihtişama sahip olmasını sağlamak gerekmektedir. Evlerinizin girişinden başlayan koridorlar evlerde yapacağınız tüm dekorasyonların tamamlayıcı alanlarıdır. Mükemmel bir ev dekorasyonu için duvar rengi ile tablosu ile tavan aydınlatmaları ve kapı pervazlarının yanı sıra zemin döşemeleri ile tasarlanacak olan koridorlar büyük bir etkiye sahiptir.

Sürprizli Duvar Köşeleri

Ev koridor duvar dekorasyonu gün geçtikçe farklı uygulamalar karşımıza çıkmaktadır. Yeni dinamikleri ile ev dekorasyonunda sürprizli köşe tasarımlar modern görünümünün yanında sıcacık bir ortamın en etkili parçaları olmaktadır. Sürprizi duvar köşeleri ile yaşam alanlarınız renklenirken bambaşka bir tasarımı evinizde kazandırarak birçok kişinin hayranlıkla bırakmasına neden olmaktadır. Koridorlarda mutfak salon daha birçok alanda yapacağınız küçük dekoratif dokunuşlarla bambaşka bir ortam tasarımı elde edebilirsiniz. Çerçevelerin birbiriyle uyumu köşeli evimizi hem canlı hem de hiç beklenmedik bir dinamiğe sahip hale getirebilir. Bu konuda sayısız fikir hayırsız sürpriz poşet anlamına gelmektedir.

Minimalisrt Bir Koridor Tasarımı

Evlerinize benzersiz bir koridor ile sıklık anlamında tamamlamanız artık mümkündür. Birbirinden farklı uygulamalar birbirinden farklı aksesuarlar ile minimalist bir koridor duvar dekorasyon tasarımı sizlerinde yaşam alanlarınızı saraylara çevirmeye yarayacak. Dilerseniz aydınlatmadan duvar rengine ve duvar aksesuarları ne kadar birçok farklı tasarımı firmamız tarafından elde edebilir koridorlarının büyüklüğüne göre özgün tasarımlı mobilyalar imal ettirip evinizdeki şıklığı arttırabilirsiniz. Detaylı olarak birçok işlem yapılabileceği gibi yüzeysel küçük dokunuşlarla büyük farklılıklara sahip modern koridorlara sahip olabilirsiniz. Duvar şekillendirme evlere özel çerçevelerin imalatı özel tasarım aydınlatma imalatçıları vestiyer ve benzeri koridorlara özel mobilya tasarımları duvar rafları sürpriz köşeler ve daha birçok uygulama ile yaşam alanlarınıza daha çok kalmayı isteyeceğiniz ferahlatıcı ortamlara Move Mimarlık farkı ile sahip olabilirsiniz.

Back to Top
Close Zoom