'; Küçük Dokunuşlarla Ev Dekorasyonu: Yeni Yıla Yeni Bir Evde Girmek İçin 7 Basit Öneri » Move Interior Architecture Interior Architect In Ankara

Küçük Dokunuşlarla Ev Dekorasyonu: Yeni Yıla Yeni Bir Evde Girmek İçin 7 Basit Öneri

Küçük Dokunuşlarla Ev Dekorasyonu: Yeni Yıla Yeni Bir Evde Girmek İçin 7 Basit Öneri

Küçük Dokunuşlarla Ev Dekorasyonu: Yeni Yıla Yeni Bir Evde Girmek İçin 7 Basit Öneri

Gün boyu en çok zaman geçirdiğimiz yerlerden birisi olan eviniz zamanla monoton ve bazı konularda da kullanışı zor olan bir alan haline gelebilir. Ev dekorasyonu ile bu durumu değiştirmek, monotonlaşan yaşantınıza renk katmak ve evinizi hem güzel hem de daha kullanışlı hale getirebilmek için basit ve değiştirebileceği herkesin yenileyebileceği tasarımlar ile yılbaşından önce evinizi tamamıyla değiştirip yılbaşından sonra yeni bir eve girebilirsiniz.

Öncelikle evinizin girişini paspasından başlayarak değiştirebilirsiniz. Kapınızı süsleyebilir dilerseniz en sevdiğiniz renge kapınızı boyayabilirsiniz. Evinize girişte yaptığınız değişikliklere koridorlarda duvar kağıtlarını değiştirerek ve sürpriz köşeler ekleyerek hem kendiniz hem de evinize gelenler için küçük sürprizlerle bambaşka bir ambiyans elde edebilirsiniz.

Aslında Zor Değil!  Düzenli Bir Ev İçin Öneriler

Ev dekorları mevcut eşyalarınız en baştan sona değiştirmeyi deneyin. Küçük dokunuşlarla ev dekorasyonu aslında zor değil. Düzenli bir ev için öneriler saymakla bitmiyor olsa da en basitlerini yapmak yaşadığınız alanı daha güzelleştirmek için oldukça etkilidir.  Özel alanlarda ve ortak kullanım alanlarında canlı renkler kullanarak duvar rengini değiştirebilir ya da parlak bir renk ve yeni epoksi uygulaması yaparak daha canlı bir mutfak ve banyo gibi ortamlara sahip olabilirsiniz.

Mutfak dolaplarına banyo dolabına vestiyer ve gardırobunuza renkli aparatlar yerleştirerek daha canlı bir görünüm elde edebilir hem de ortamın oradan ayrılma almasını sağlayabilirsiniz. Yatak odasında yatağınızın başucuna güzel bir perdenin içerisinde rengarenk ledler yerleştirerek bambaşka ve ışıltılı bir yatak odasına sahip olabilirsiniz.

Salon Ve Oturma Odası Nasıl Düzenli Olur

Ev ortamında hem misafirlerimizi ağırladığımız hem de kendi aile bireylerimiz tarafından en çok kullanılan oturma odası ve salonun yenilenmesi için renkli bir duvar kağıdı ya da bunu yapabilecek gücümüz yok ise agresif ve zıt renklerle duvarlarımızı renklendirebiliriz. Ev dekorasyonu için mesela siyah-beyaz uyumunu oturma odalarımızla kombine ederek çok daha farklı bir alana sahip olabilirsiniz. Oturma odanız için hem de salon için çiçek ve benzeri dekoratif ürünler ile evinizin havasını değiştirme şansına sahip olabilirsiniz.

 

 

Back to Top
Close Zoom