'; Modern Mimari Nedir? » Move Interior Architecture Interior Architect In Ankara

Modern Mimari Nedir?

Modern Mimari Nedir?

Modern Mimari Nedir?

Modern mimari nedir? Sorusu özellikle mimarlık projelerinden en iyisine sahip olmak isteyenlerin bireylerin sıkça kullandığı bir sorudur. Yaşam alanlarından modern mimarı uygulamalarıyla çok daha estetik ve yaşanılabilir bir alan yaratabilmek mümkündür. Ancak öncelikle modern mimari yüzeysel olsa da bilmek gerekmektedir. Modern mimari özellikler sanayileşmenin pik yapmış olduğu 19. Yüzyılda ortaya çıkmıştır.

Modem mimarlık anlayışı iç mimarlık uygulamalarında da etkisini göstermiştir. Bu alandaki çalışmalar da tasarımları farklı kombinasyonlar oluşturarak çok daha dayanıklı ve 1000 katı kadar farklı işler barındıran fonlara dönüştürebilmeyi amaçlamaktadır. Böylece hem bireysel kullanım alanlarında hem de kurumsal alanlarda daha estetik alanların oluşturulabilmesi yanında çekici türlerde farklı kullanımlara uygun ortamlarda oluşturulabilmektedir.

Modern Mimari Tarihi Özellikleri Nelerdir?

Modern mimari önümüzde tercih edilen iç mimarlık uygulamalarından yalnızca birisidir. 1900’lü yılların ortasına gelene kadar tercih edilen modern mimari genellikle kurumsal alanlarda kullanılmaktadır. Modern mimari daha çok dayanıklılık ve modern bir görünüm kazandırılması maksadıyla tercih edilmektedir.

Bu nedenle çağdaş mimarinin her zaman için bir tık gerisinde kalmaktadır. Cam beton, ahşap gibi malzemelerin bir arada kullanılması ile elde edilmektedir. Ancak günümüzde modern mimari yerine en çok çağdaş mimarlık uygulamaları kullanılmaktadır. Yine de modern mimarlık uygulamaları çeşitli yapılarda tercih edilebilmektedir.

Ankara’da İç Mimarlık Ofisi

Yaşam alanlarınızda hayata dair şık dokunuşlar sizi mutlu kılacaktır. Bu mutluluğu kazanabilmek için modern iç mimarlık projeleri üreten firmalardan faydalanmanız gerekmektedir. Ankara’nın ve hatta Türkiye’nin en prestijli projelerini üretmekte olan Move mimarlık yaşam alanlarını benzersiz alanlara çevirmektedir. Hem eski binaların yeniden tadilat ile eşsiz alanlara dönüştürülmesi hem de sıfır binaları modern yaşam alanlarına dönüşmesi için kapsamlı çalışmalar yürütmektedir.

Move Mimarlık tecrübesi ve uzmanlığı ile iç mimarlık alanında farkını ortaya koyarak herkesin zevkine uygun yaşam alanları oluşturmaktadır. Ankara’nın ve hatta Türkiye’nin en önemli üst Yapı projelerinde hem konut hem de işyerleri için benzersiz iç mimarlık projeleri hazırlayarak uygulamaya koymuştur. Sizlerde yaşam alanlarınızda istediğiniz estetiği oluşturabilmek için Move mimarlık ile iletişime geçebilirsiniz.

 

Back to Top
Close Zoom