'; Muhteşem Banyo Dekorasyonu Fikirleri » Move Interior Architecture Interior Architect In Ankara

Muhteşem Banyo Dekorasyonu Fikirleri

Muhteşem Banyo Dekorasyonu Fikirleri

Muhteşem Banyo Dekorasyonu Fikirleri

Muhteşem banyo dekorasyonu fikirleri için birçok kişi öneri toplamaktadır. İç mimarlık hizmeti sunmakta olan kişilerin ise bu hizmeti verirken en ince ayrıntıya varana kadar çalışmalar düzenlemekte olduğu görülmektedir.

Şıklık ve modanın kendini ön planda göstereceği, aynı anda işlevselliği de bünyesine bulundurmakta olan dekorasyonları üretme düşünülenden daha zor olan bir durumdur. Bunun için banyo içerisinde yer alan her ürünün farklı bir açıdan düzenlenmesi gerekmektedir. Son zamanlarda mermer desenli banyoların daha çok kullanımlarının olduğu, beyazın kendisini ön planda bulundurduğu görülmektedir. Beyazın yanı sıra antrasit rengi, siyah ve koyu renklerde sıkça kullanılmaktadır.

Tercih edilecek olan ürünlerin tabandan tavana bir bütün halinde bulunması gerekmektedir. Böylece eşsiz bir görsel elde edilmiş olacaktır.

Eşsiz Aydınlatma Armatürleri

İç mimarlık hizmetlerinde muhteşem banyo dekorasyonu için en önemli parçalar aydınlatmalardır. Banyo için aydınlatmaların beyaz renkli olarak tercih edilmesi gereklidir. Genellikle banyonun tamamını aydınlatacak olan ortada bir aydınlatmanın kullanılması gerekmektedir.

Tavana veya belirli yerlere yerleştirilecek olan led lambalar, spot lambalar ise banyonun görünümüne ayrı bir şıklık katacaktır. Kullanılacak olan aydınlatmaların tek bir yere veya noktasal olarak aydınlatması talep edilecek olur ise kullanılacak olan aydınlatma ürünlerinin uzatılabilir olması gereklidir. Belirli zaman aralıklarında kullanılacak olan aydınlatmalarda ise ayarlamaların buna göre yapılması gerektiği bilinmelidir.

Tercih edilecek olan mumlar, banyonun içerisinde güzel esans kokuları bırakırken dekorasyon için de ayrı bir görünüş sağlayacaktır.

Aksanlar ve Aksesuarlar

Muhteşem banyo dekorasyonu için ilk yapılması gereken aksesuarların bulundurulmasıdır. Bu durumda en çok tercih edilmesi gereken İç mimarlık minimal dekorasyon ürünleridir. Banyonun rengine uygun olarak kullanılmış olan ürünlerde dekorasyonun daha şık görüneceği bilinmektedir.

Beyaz bir banyoya sahip olan kişilerin aksesuar rengi olarak altın rengi ürünleri veya gümüş rengi olan ürünleri tercih etmeleri daha şık bir ortam oluşturmayı sağlayacaktır. Tercih edilen modellerde koyu renkler bulunuyor ise bunlara uygun olarak nude ve soft tonlarda ürünler tercih edilebilmektedir. Tercih edilecek olan renklerin her birinin birbiri ile uyumlu ve bir bütün olarak durmasına dikkat edilmesi gerekmektedir.

Back to Top
Close Zoom