'; Pandemi Sonrası Ev Modası: Antibakteriyel Duvar Kağıtları » Move Interior Architecture Interior Architect In Ankara

Pandemi Sonrası Ev Modası: Antibakteriyel Duvar Kağıtları

Pandemi Sonrası Ev Modası: Antibakteriyel Duvar Kağıtları

Pandemi Sonrası Ev Modası: Antibakteriyel Duvar Kağıtları

Tüm dünyada etkisini göstermekte olan bulaşıcı virüsler insanoğlunun temizliğe vermesi gereken önemi tekrardan hatırlatmıştır. Evlerimizdeki temizlik malzemelerinde kullandığımız eşyaları ve hatta son zamanlarda trend olan antibakteriyel duvar kağıtları gibi birçok önlem almak mümkündür. Sağladığı faydalar açısından ve yaşadığımız alanların hijyeni açısından A’dan Z’ye tedbirlerini almak bizlerin ve sevdiklerimizin mutluluğu ve sağlığı için oldukça önemlidir.

Antibakteriyel özellikli olan birçok malzeme gibi duvar kağıtları da taşımış oldu özellikler sayesinde kir tutmakta bakterilerin üremesini engellemekte ve daha önemlisi temizlenebilir özellikte olduğu için her türlü temizlikte kolaylık sağlamaktadır.

Ev Dekorasyonunda Sağlık Ve Hijyen Arayışı

Özellikle pandemi dönemindeki ev Dekorasyon çalışmalarında üç boyutlu duvar kağıtlarının dahi önüne geçen antibakteriyel duvar kağıtları sağladı hijyen ve tasarruf gibi sebeplerle kullanıcıların dostu konumundadır. Birçok duvar kağıdı Alev yürütür veya yanabilir özellikle ikram antibakteriyel duvar kağıdı yangın yürütmez ev alma özelliği ile temizlik ve sağlık haricinde de farklı faydalar sunmaktadır. Ülkemizde de son teknolojiler kullanılarak dünya standartlarında üretilmekte olan duvar kağıtları antibakteriyel özellikleri sayesinde bulundukları ortamda hijyeni ve sağlığı barındırmaktadır. Dolayısıyla günümüz koşulları için en uygun ortamları oluşturmaktadır. Antibakteriyel duvar kağıtları özellikleri nedeniyle evler kadar insan yoğunluğunun fazla olduğu hastane, okul, Otel, sosyal tesisler, konferans salonları gibi birçok mikropların kimyasal veya ağır metaller içeren ortamlarda tercih edilmektedir.

İç Mekanların Hijyeni İçin Tekstil Tabanlı Duvar Kağıtları Tercih Ediliyor

Hem kamuda Hem de özel alanlarda kapladığı alanların büyüklüğü ile ilk sırada gelen tekstil tabanlı duvar kağıtları sağladığı birçok fayda nedeniyle daha yıllarca tercih edileceği benziyor. Duvar kağıtları içinde hem en sağlıklı hem de en güvenilir kağıtlar statüsünde değerlendirilebilecek olan bu duvar kağıtlarına sizlerin de olumlu bakması gerekmektedir. Birçok mikrop türüne ağır metallere ve çevrenizdeki size zararlı organizmalara karşı koruma sağlayan üstün özellikleri ortamınızı daha sağlıklı olmasını sağlayacaktır. Kolaylıkla temizleyebilme su geçirmeme gibi özellikleri sayesinde yıllar boyu kullanabilmenize de imkan sağlayacaktır. Antübakteriyel duvar kağıtları firmamız tarafından her türlü alana uygulanmakta proje imalat ve uygulama aşamalarının tamamı firmamız tarafından sunulmaktadır.

 

Back to Top
Close Zoom