'; Salonu Baharı Karşılayan Renklerle Canlandırmaya Ne Dersein » Move Interior Architecture Interior Architect In Ankara

Salonu Baharı Karşılayan Renklerle Canlandırmaya Ne Dersein

Salonu Baharı Karşılayan Renklerle Canlandırmaya Ne Dersein

Salonu Baharı Karşılayan Renklerle Canlandırmaya Ne Dersin?

Salonu baharı karşılayan renklerle canlandırmaya ne dersin? Bahar gibi canlı renklerle daha ferahlatıcı bir ortam için en ideal renkleri seçmekle başlayabilirsin, baharı evine getirmeye. Bahar demek renk cümbüşü ile cıvıl cıvıl bir atmosfer demektir. Bu cıvıltıyı evinizde yaşatmak için profesyonel iç mimarlık firmalarından destek alabilirsiniz. Bu sayede en sıra dışı tasarımlarla önce duvarlarınızı sonra mobilyalarınızı en uygun olan renklerle oluşturacağınız atmosferin bir parçası haline getirebilirsiniz. Yalnızca sevdiğiniz renkleri seçerek mükemmel bir uyum sağladıktan sonra en kritik dokunuşları profesyonel Yardım alarak yapabilir ve bu sayede görenlerde hayranlık uyandıracak ambiyansları yaşam alanlarınıza kazandırabilirsiniz. En sevilen Turkuaz renklerini farklı renklerle harmanlayarak hem mobilyalarla hem de halılarla uyumlu bir mevsim rengi olarak kullanabilir, bu sayede hem tatlı hem de cıvıl cıvıl bir yabana sahip olabilirsiniz.

Yumuşak Ama Sofistike Renkler

En çok zaman geçirdiğimiz yaşam alanlarınıza ruhunuzu ferahlatacak renklerle ve tasarımlarla donatmak yaşantınızı daha kaliteli bir düzeye taşımak için gereklidir. Yaşam standartlarınızı evinizin odalarında belirleyebilir yaptığınız dokunuşlarla her anınızı en çok evinizde huzurlu geçirebilirsiniz. Bu kapsamda pembe kırmızı turuncu fuşya kimi sıcak renkleri yumuşak bir dokunuşla yaşam alanlarını da kullanabilirsiniz. Bu renkle bahar aylarını temsil edip evinizde kullanmanız halinde kullandığınız ortamlarda çiçek açması gibi rengarenk bir ambiyans oluşturacaktır. Iç mimarlık teknikleri ile beraber Bahar’ı dolu bir coşku ile evliliğinizde yaşamak için Erguvan renklerini de yaşam alanlarınızda Tercih edebilirsiniz. Beyaz ve Erguvan renklerini uyumu ile sıra dışı bir tasarım istiyorsanız Move Mimarlık imzasıyla birbirinden farklı birçok tasarımı ulaşabilirsiniz.

Bahar Çiçeklerini Anımsatan Pembe Tonlar

Bahar denildiğinde akla ilk gelen baharın müjdecisi çiçeklerdir. Beyaz pembe sarı ve cümbüşü açan birçok çiçek yaşam alanlarında da baharı hissetmeniz için kullanılmaktadır. Çiçek desenleri ile bezenmiş tatlı bir mobilya beyaz duvarlar ile muhteşem bir uyum sağlayacaktır. Dilerseniz açık pembe ile ortamı daha samimi ve daha sıcak bir havaya dönüştürebilirsiniz. Özellikle şeker pembe olarak bilinen rengi koltuklarınızda Tercih edebilirsiniz. Hem oturma odanızda hem de salonunuzda şeker tadında bir renk ruh haliniz üzerinde ciddi manada olumlu etkiler oluşturacaktır. Iç mimarlık alanındaki başarılı imzaları ile Move iç Mimarlık firması tasarımlarına bu konuda göz atabilirsiniz.

Back to Top
Close Zoom