'; Şehirlere Göre İç Mimarlığa Bakış Açısı » Move Interior Architecture Interior Architect In Ankara

Şehirlere Göre İç Mimarlığa Bakış Açısı

Şehirlere Göre İç Mimarlığa Bakış Açısı

Şehirlere Göre İç Mimarlığa Bakış Açısı

Her şehirde mimari alışkanlıklar farklıdır. Hem alışkanlıkların yol açmış olduğu hem de kültürel durumların beklentilere yol açması nedeniyle farklı mimari özelliklerin yapılarda görülmektedir. Genellikle binanın dış mimarisiyle tamamen farklı olan iç mimari dekorasyon bu kapsamda kişinin bakış açısına göre değişmektedir. Binanın kullanım şekli kullanıcıların binadan beklentileri genel olarak binanın yapısını belirleyen unsurlardandır. Firmamız iç mimarlık tasarımlarında özgün ve benzersiz tasarımlar sunmaktadır. Kullanım amacına göre mobilya tasarımları da yaparak hiç mekanlarınızda ihtiyaçlarınıza karşı tam donanımlı alanlar elde etmenizi sağlamaktadır. Modern görünümlü çalışma ortamları ile daha konforlu ve ergonomik alanlara da aynı zamanda sahip olabilirsiniz.

İç Mimarlık Anlayışımız

Firmamız iç mimarlık anlayışını yapmış olduğu tasarım hala ortaya koymaktadır. Yapmış olduğu tasarımlarda sürekli olarak iç mimarlık insan varlığının korumak ve insan varlığının daha konforlu şartlarda yaşayabilmesinin sağlanması yönünde kullanılması olarak nitelendirmekte ve bu doğrultuda ortaya birçok tasarım çıkarmaktadır. Firmamız Ankara’nın çeşitli bölgelerinde büyük üst yapı projelerinden benzersiz mimari tasarımlara imza atmıştır. Binanın yapısı ile bütünleşen ve yeni bir kimlik kazandıran iç mimari tasarımlar firmamız tarafından çok geniş kapsamlı ele alınmaktadır. Zemin duvar tavan şekil ve boya uygulamaları haricinde ışıklandırma ve kullanılan tüm mobilyalar firmamız tarafından tasarlanarak bu tasarımlar kolaylıkla uygulanmaktadır.%100 memnuniyet garantisi ile çalışmakta olan firmamız tasarımları öncesinden 3 boyutlu olarak müşterilerine sunmakta ve sunulan görsellerle yapılan işlem birebir aynı olmaktadır.

Başarılı Mimari Uygulamalarımız

İç mimarlık firmamız Ankara genelinde hizmet vermektedir. Ankara dışından gelen talepleri de değerlendirmekte olan firmamız özgün tasarımları ile birçok binanın iç mimari dekorasyonunu tamamıyla farklılaştırılmış ve benzersiz bir hale büründü ölmüştür. Ankara’nın siluetini oluşturan Plaza ve kulelerin birçoğunun iç mimarisi firmamız tarafından tasarlanmıştır. Bir büyük firma tarafından tercih edilen firmamız bu sayede güçlü referanslara sahiptir. One Tower kuzu kuleleri, Altın Oran kuleleri, Marina Ankara, Van Plaza gibi birçok başarılı üst yapı projesi iç mimari tasarımın da firmamızı tercih etmiştir. Firmamız uzman kadrosu ve yenilikçi tasarımları ile imzasını Ankara’nın dört bir yanına hizmetleriyle atmıştır.

Back to Top
Close Zoom