'; Şık Ve Modern Tuvalet Tasarımları » Move Interior Architecture Interior Architect In Ankara

Şık Ve Modern Tuvalet Tasarımları

Şık Ve Modern Tuvalet Tasarımları

Şık Ve Modern Tuvalet Tasarımları & Dekorasyon Fikirleri

Şık ve modern tuvalet tasarımları dekorasyon fikirleri evlerinizdeki en önemli alanların nefes almasını sağlıyor. Tuvalet banyo mutfak evin en önemli alanlarındandır. Bu alanlarda yapılacak olan dekorasyon çalışmaları evlerinde değerini arttırmaktadır. Tuvaletlerde sıfırdan dekorasyon yapabileceğiniz gibi sonradan da tuvaletlerin modernleştirilmesi söz konusudur. Gelişen teknolojilerle donatılmış son trendleri yakalamış modern tuvaletler için Move mimarlık profesyonel iç mimarlık hizmetleri vermektedir. Son derece zarif ve kullanışlı bir tuvalet için birbirinden farklı dekorasyon fikirleri bulunmaktadır. En trend aksesuarlar ile donatılan tuvaletler herkes tarafından beğenilmek dedir.

Tuvalet Duvar Dekorasyonu

Tuvaletler genel küçük dar alanlar olmasına rağmen evin en önemli yerlerinden birisidir. Tuvaletlerin tüm ayrıntıları önemli olsa da duvar dekorasyonları tuvaletleri ferahlatan en önemli unsurlardır. Minimalist çizgilerle tasarlanan tuvaletler zıt renklerle çok rahat ferah bir ortam olabilir. Ancak renk seçiminde ve aksesuar seçiminde uyumsuz renklerin ve aksesuarların seçilmesine özen gösterilmelidir. Klasik banyolardan çok daha modern yeni moda modern mimari çizgilerle donatılmış tuvaletler için su geçirmeyen duvar kağıtlardan da faydalanabilirsiniz. Özellikle küçük tuvaletlerde profesyonel iç mimarlık uygulamaları önemsenmelidir. Tuvaletlerin küçük olması demek eşya sayısının da minimuma inmesi anlamına gelmektedir. Böylece küçük tuvaletlerde ferahlığı elde edebilmek mümkün olur açık ve canlı renk kullanılarak tuvaletleri olduğundan daha ferah daha büyük göstermek de mümkündür. Tuvalete de koyabileceğiniz dekoratif aynalar yansımaları sayesinde daha büyük bir alan hissi yaratır. Tuvalet malzemelerin açıkta olmaması için yüksek alanlara dolap yapılarak yerden kazanım sağlanabilir.

Tuvalet Aydınlatma Ve Aksesuarları

Tuvalette genellikle standart aksesuarlar kullanılmaktadır. Ancak standart aksesuarların dışına çıkarak daha lüks bir görünüm elde edebileceğiniz aksesuarlar kullanabilirsiniz. Yine kullanacağınız sabunluk ayna havluluk gibi aksesuarları da aynı kompozisyonu oluşturacak modellerden seçebilirsiniz. Aydınlatmada kullanılan aksesuarlar kadar önemlidir. Aydınlatma dekorasyonunuza uygun olarak seçilmeli ve yine aydınlatma tuvaletin büyüklüğü göz önüne alınmalıdır. Sınırsız sayıda tuvalet dekorasyonu için profesyonel iç mimari hizmetleri sunan Move mimarlık ile iletişime geçebilirsiniz. Firmamız ile iletişime geçmek için sitemizde yer alan telefon numaralarımızı kullanabilirsiniz.

 

Back to Top
Close Zoom