'; Siyah Beyaz Dekorasyon Fikirleri Ve Önerileri » Move Interior Architecture Interior Architect In Ankara

Siyah Beyaz Dekorasyon Fikirleri Ve Önerileri

Siyah Beyaz Dekorasyon Fikirleri Ve Önerileri

Siyah Beyaz Dekorasyon Fikirleri Ve Önerileri

Belli kalıplarda bulunan evlerimiz çağdaş mimari sayesinde çok daha farklı bir görünüm kazanmaya başlamıştır. Siyah beyaz dekorasyon özellikle zıt renklerin kullanılması ile beraber çok daha farklı tasarım fikirleri ortaya çıkmıştır. Bu fikirler arasında siyah ve beyazın eşsiz uyumu duvar renginden mobilya rengine kadar birçok avantaj ve birçok farklı seçenek imkanı sunmaktadır. Evinizin her alanında siyah ve beyaz uyumunu kullanmanız mümkündür. Evlerinizin duvarlarını siyah olması belki iyi bir fikir gibi görünmüyor olsa da oldukça güzel sonuçlar ortaya çıkmaktadır. Uygulamanın yapılmadan önce önyargıyla yaklaşılması sizi bu işten alı koysa da işlemi yaptığınızda ortaya çıkan sonuç sizi fazlasıyla memnun edecektir.

Siyah De var Beyaz Pencere

Duvar renginiz kullanacağınız aksesuarla ve mobilya renginizle doğru orantılıdır. Seçeceğiniz mobilyaları duvarlara göre uydurmaktansa duvarları mobilyalarınızı uydurma çok daha farklı bir tasarıma sahip olmanıza imkan sağlayacaktır. Siyah ve beyaz uyumunu duvar ve pencereleriniz arasında başlatabilir mobilyalarınız ve aksesuarlar ile tamamlayabilirsiniz. Salon siyah bir duvar ve beyaz pencereler ile çok daha farklı bir ambiyans sunacaktır. Aynı zamanda siyaha boyadığınız duvarlarda beyaz çerçeveli tablolarla siyahın şıklığını size bir kez daha hatırlatacaktır. Siyah beyaz dekorasyon beyazın uyumu kadar siyah duvarlarınıza altın varaklı tablolar altın varaklı aynalar modern ve ihtişamlı bir görüntü kazandıracaktır.

Siyah Koltuk Beyaz Halı

Evinizi oluşturan kapı pencere duvar kadar içerisinde kullanacağınız mobilyalar ve mobilyaları da birbirleri arasındaki uyum ortamın ambiyansı ve ortamdaki şıklık için oldukça önemlidir. Dilediğinizde birçok zıt rengi kullanabileceğiniz gibi mobilyalarınız için siyah beyaz dekorasyon  renkleri ile kullanmak çok daha farklı bir ev dekorasyonu yapmanıza sebep olacaktır. Birçok kişi tarafından sevilen siyah ve beyaz uyumunu siyah koltuk beyaz halı ile sağlayabilirsiniz. Eğer isterseniz zemin renginize göre bu durumu tam tersine çevirmeniz mümkündür. Beyaz koltuk siyah halı siyah duvarlar ile beraber yine ambiyansınızı tamamlayacak mükemmel bir fikir olarak sunulabilir. Ancak duvarlarınızı siyah yapmanız ortamı belli oranda karartacağından iyi bir aydınlatma gereklidir. Bu aydınlatma led lambalar kullanılarak hem ekonomik hem de dekoratif olarak sağlanabilir. Ancak evlerinizde doğal aydınlatma yani cam hacimlerinizin büyük olması siyah duvar ve siyah mobilya kullanımınızda sizler için büyük avantajlar sağlayacaktır.

Back to Top
Close Zoom