'; Vizon Duvar Kağıdı 2021 Yılının Trend Rengi » Move Interior Architecture Interior Architect In Ankara

Vizon Duvar Kağıdı 2021 Yılının Trend Rengi

Vizon Duvar Kağıdı 2021 Yılının Trend Rengi

Vizon Duvar Kağıdı 2021 Yılının Trend Rengi

Yaşadığınız alanı eşsiz güzelliklerle süslemek ve bu sayede daha mutlu daha huzurlu ortamlara kavuşmak için birçok metot uygulanmaktadır. Bu metotlar arasında boya duvar kağıdı duvar kaplamaları ve benzeri birçok uygulama bulunmaktadır. Birçok kişi tarafından tercih edilen Vizyon duvar kağıdı 2021 yılının trend rengi ile birçok alanı süslemeye devam ediyor. Günümüzde ise trend olarak zıt renkler göze çarpsa da kişiden kişiye değişen renklere göre farklı duvar kağıdı uygulamalarının da görmek mümkündür. Özellikle yatak odalarına grinin ve sarının uyumu hem ortamı hem de insana ferah bir ruh hali kazandırmaktadır.

Vizon Duvar Kağıdının Özellikleri Nelerdir

Vizon duvar kağıdı boyaya alternatif olarak çıkmış çok daha fazla özelliklere sahip olan bir duvar kaplama ürünüdür. Farklı ölçülerde üretilen duvar kağıtları istenilen birçok alana uygulanabilirler. Vizyon duvar kağıtlarının kullanılmasını sağlayan birçok özelliği bulunmaktadır. Duvar kağıtları boyalara göre çok daha uzun ömürlü ve korunaklıdır. Duvar kağıtları silinebilme özelliği sayesinde herhangi bir kirlerini durumunda silinerek temizlenebilirler. Uygulaması boya uygulamasına göre oldukça basit ve çevreye zarar vermeyen bir uygulamadır. Leke ve kir tutmadığı gibi anti-bakteriyel özellikli duvar kağıtları türleri de bulunmaktadır. Hijyen ve sağlık açısından en ufak bir tehlike barındırmamasının yanı sıra alerjiyenik reaksiyon gösteren bireyler için boyadan çok daha sağlıklıdır.

Vizon Duvar Kağıdı Uygulaması Nasıl Yapılır

Bütün duvar kağıdı uygulamaları gibi Vizyon duvar kağıdı uygulaması da kolay görünmesine rağmen bilgi ve tecrübe dahası el becerisi gerektirmektedir. Özel solüsyonu yardımıyla uygulama yapılan duvar kağıdı uygulanabilmesi için öncelikle uygulama yapılacak olan duvarı silinmesi varsa pürüzlerini zımpara yardımıyla düzeltilmesi gerekmektedir. Sonrasında kağıtları duvarın uygulanacağı bölümlerindeki istenilen ölçülere göre kesilmesi ve teker teker kağıtların arka kısımlarına yapıştırıcı malzemenin sürülmesi gerekmektedir. Az miktarda duvara da sürülmesi ve bir miktar bekletilerek her ikisinin de yapışkan kıvama gelmesi sağlanmalıdır. Bekleyerek yapışkan kıvama gelen duvar kağıdı ve duvar yukarıdan aşağıya yapacak şekilde itina ile duvara yapıştırmalı çekçek benzeri yapıştırma aparatıyla hava kalmayacak şekilde duvar kağıdı duvara sabitlenmelidir. Bu işlem tekrarlanarak uygulama sonlandırılır.

Back to Top
Close Zoom