'; Ankara Yıldırım Kule İç Mimarlık Ve Çevre Tasarımı » Move Interior Architecture Interior Architect In Ankara

Ankara Yıldırım Kule İç mimarlık ve Çevre Tasarımı

Ankara Yıldırım Kule İç mimarlık ve Çevre Tasarımı

Ankara Yıldırım Kule İç mimarlık ve Çevre Tasarımı

Ankara Yıldırım Kule iç mimarlık ve çevre tasarımı hizmetleri ile hem evleriniz hem de iş yerleriniz için tasarım konusunda profesyonel destek alabilirsiniz. Üniversitelerin iç mimarlık bölümünden mezun olan profesyonellerin yaşamınıza işlevsel ve estetik dokunuşlar katması için bütçeniz doğrultusunda doğru sonuçlara ulaşabilirsiniz. Mimarlık konusunda profesyonel destek almak, her metrekarenin verimli kullanılması anlamına gelir. Sizin göremediklerinizi gören iç mekan tasarım uzmanları, bu sayede ortamların işlevsel bir şekilde kullanılmasına imkan verir. İç mekan tasarımı konusunda profesyonellerden yardım almak istemiyorsanız veya bunun için yeterli bütçeniz yoksa iç mekan tasarım önerileri ile elde etmek istediğiniz sonuçlara ulaşabilirsiniz. Sıfırdan bir ev kuracaksınız veya evinizde yenileyecekseniz farklı stillerden ilham alarak iç mekanda görmek istediğiniz ambiyansı yakalayabilirsiniz. Bunun için tercih edebileceğiniz ilk seçenek Akdeniz stilindeki iç mimari tasarımlardır. Mavi rengini sevenler bu stili oldukça benimseyecektir. Ferahlığın ve güvenin sembolü olan mavi, Akdeniz tarzı ev dekorasyonunda sıklıkla kullanılır. Koltuk takımlarından duvarlara, halılardan mobilyalara kadar herhangi bir detayda mavi baskınlığı kullanılabilir. Mavi, aynı zamanda spor bir renk olduğu için ortamların çok daha model ve sempatik görünmesi sağlanabilir. Tercih edebileceğiniz bir başka sil ise Asyatik tarz dizayn seçenekleridir Uzak Doğu’dan ilham alan bu stilde ön plana çıkan materyal ahşaptır. Az eşya ile çok şeyin anlatıldığı Asyatik stilde sadeliğin zarafeti ön plana çıkar. Oldukça popüler olan, ancak kullanımında cesaret isteyen bu tarz ile dekorasyonunda farklı renklere ve çeşitli desenlere sıklık ve yer verilir.

İç Mimarlık ve Çevre Dizaynı Ankara Yıldırım Kule

İç mimarlık ve çevre dizaynı Ankara Yıldırım Kule hizmetlerinden faydalanmak isteyenlerin öncelikle nasıl bir tarz benimsemek istediklerine karar vermesi gereklidir. İç dünyası renkli olanların tercih edebileceği birçok seçenek vardır. Bu seçenekler arasında bulunan bohem ev dekorasyonunda herhangi bir kural yoktur. Duvarlardan yastıklara, halılardan mobilyalara kadar her biri detay renkli ve desenli olabilir. Oldukça cesur bir karar olan bohem dekorasyonu tercih edenler marjinal ve özgün kişilikleri ile ön planda olan bireylerdir. En çok tercih edilen ve belirli bir konsepte oluşturulan evler country tarzı ile şekillenebilir. Görenlere sıcak ve samimi bir ortam izlenimi veren bu dekorasyon türünde perdelerden halılara, aydınlatmadan mobilyalara kadar her bir unsur farklı renkte olabilir. Bu farklılıktan doğan uyum country tarzın önemli temsilcisidir. Ahşabın önemli bir yere sahip olduğu bu dekorasyon türünü samimi ortamlar oluşturmak için tercih edebilirsiniz. Seçimlerinizde kararsız kalmanızı sağlayacak kadar güzel bir seçenek olan İskandinav tarzdaki ev dekorasyonlarında beyaz ağırlıklı çalışılır. Beyazla kıyaslandığında daha az bir yer kaplayan siyah da İskandinav tarzdaki iç mekan tasarımlarında tercih edilir. Modern, şık ve ferah bir görünüme sahip olmak isteyenler İskandinav tarzdaki evleri tercih edebilirler. Klasikten vazgeçmeyenler için oluşturulan klasik ev tasarımlarında gösteriş ve asalet ön plandadır. Her bir detayın oldukça göze çarpan özelliklerinin bulunduğu klasik tarzda konfor ikinci planda kalabilir. Bu nedenle son yıllarda klasik tarzdaki iç mekan tasarımları, yerini diğer stillere bırakmıştır.

Ankara Yıldırım Kule İç Mimari ve Çevre Dekorasyonu

Ankara Yıldırım Kule iç mimari ve çevre dekorasyonu ile zamansız tasarımlara sahip olmak için önce mekanın kişiliğini belirlemeniz gereklidir. Yeni evlenenler, tek başına yaşayanlar veya sadelikten yana olanlar minimalist iç mekan tasarımlarını tercih edebilir. Az çoktur felsefesiyle hareket edenlerin tercihi olan minimalist tasarımlarda odada fazlalık olarak sayılabilecek her şey tamamıyla ortadan kaldırılır. Sadece en çok ihtiyacınız olan eşyaların bir arada bulunduğu minimalist tarzda gereksiz dekoratif ürünlere ve diğer süs eşyalarına veda edebilirsiniz. Son yıllarda en çok tercih edilen dekorasyon unsurları arasında modern stiller yer alır. Çağdaş mobilyaların ön planda olduğu modern stiller çizgileri, renkleri ve yenilikçi tavrıyla özellikle gençler tarafından tercih edilir. Rahatlığı ve samimi bir ortamı sevenler ise tropikal iç mimari tasarımlarını kendilerine feyz alabilirler. Sıcak renkleri sayesinde ortamın enerjisini yükselten tropikal tarzdaki mekan tasarımlarında genellikle çiçek desenleri kullanılır. Özgün bir kimliğe sahip olan bu tasarım türü ile iç mekanların sıcacık bir görünüme sahip olmasını sağlayabilir.

Back to Top
Close Zoom