'; Mutfak Yer Döşemesi Çeşitleri Modelleri 2021 » Move Interior Architecture Interior Architect In Ankara

Mutfak Yer Döşemesi Çeşitleri Modelleri 2021

Mutfak Yer Döşemesi Çeşitleri Modelleri 2021

Mutfak Yer Döşemesi Çeşitleri & Modelleri 2021

Mutfak yer döşeme çeşitleri ve modelleri 2021 yılında da oldukça renkli. Dolaplarıyla duvar renkleri ve aydınlatmaları da farklı bir iç mimar ambiyansı yansıtmaya çalışan birbirinden renkli mutfaklar yer döşeme çeşitleri ile de göz alıcı olabilmektedir. Günümüzde mutfak yer döşemesi için seramik karo başta olmak üzere laminant parke, doğal akşam, doğal taş, beton kaplama, PVC kaplama, halı, bambu kaplama gibi birçok farklı ürün kullanılmaktadır.

İç mimarlık projeleri arasında tercih edilen birçok farklı yer döşeme çeşidi hem kullanıcıların isteğine göre hem de ortamın ambiyansına göre şekillendirmektedir. Hayal ettiğiniz birbirinden farklı yer döşemeleri için sınırsız sayılar öneriler için profesyonel iç mimarlık uygulamalarını adresi olan Move mimarlıktan destek alabilirsiniz.

Parke Mutfak Döşemesi

Yer döşemelerinde en çok tercih edilen ürün şüphesiz parkedir. Birbirinden farklı birçok parke deseni ve parke çeşidi bulunmaktadır. Günümüzde genellikle mutfak bölümünde ferah ve daha hareketli parke modelleri tercih edilmektedir. Parke seçiminde yalnızca partiye odaklanmak yanlıştır. Parke seçimi odayı oluşturan diğer mimari dekorasyon ögeleri ile beraber düşünülmeli ve en uygun ambiyansı oluşturacak yer döşemesi seçilmelidir.

Türkiye’nin en iddalı üst yapı projelerinde olay yaratacak tasarımlarıyla Move mimarlık farkını ortaya koymaktadır. Özellikle mutfak parke döşemeleri ile gözleri dolduran birbirinden farklı tasarımlar sizleri de etkileyecektir. Ahşabın kusursuzluğu farklı renkleriyle parke mutfak döşemesi olarak evlerinizde hayat bulacaktır.

Doğal Taş Mutfak Döşemesi

İnsanoğlunun kendini en iyi hissedeceği yer şüphesiz doğadır. Ancak yaşam şartları ve mimari tasarımla kimi zaman doğadan kopuk yaşanmasına insanları mecbur kılmaktadır. İnsanların çok daha rahat çok daha huzurlu bir ortamda yaşayabilmeleri için doğadan parçaları mimari çalışmalarda kullanılmasında fayda bulunmaktadır. Bu kapsamda baştan mutfak olmak üzere birçok alanda doğal taş döşemeler kullanılabilmektedir.

Evlerin farklı bir ambiyans kazanması şık ve göz alıcı bulunması için işte uygulamalar. Türkiye’nin lider iç mimarlık firmalarından birisi olan Move doğan taş motiflerinin birçok farklı çeşidini iç mimari uygulamaları kapsamında yaşam alanlarınıza kazandırmaktadır. Sizler de birbirinden şık ve modern tarzda yaşam alanı dekorasyonu fikirleri için Move mimarlığı tercih edebilirsiniz.

 

Back to Top
Close Zoom